Zápis do ZŠ pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,

vzhledem k mimořádným opatřením vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 situace vyžaduje:

  1. organizovat zápisy bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Upřednostnit, pokud je to možné, podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole (datová schránka, email s elektronickým podpisem), případně dle konkrétní situace osobně do školy nebo poštou.
  2. pro příjem žádostí o přijetí k povinné školní docházce stanovit dostatečně dlouhé období v rozmezí stanoveném školským zákonem, tedy od 1. 4. 2020 do 30. 4. 2020.
     

Přihlášku k zápisu prosím vyplňte, podepište a vhoďte do poštovní schránky školy. Nestačí přihlášku poslat oskenovanou emailem, je třeba doručit originál. K přihlášce prosím přiložte kopii rodného listu dítěte.

V případě, že budete žádat o odklad školní docházky, vyplňte prosím Žádost o odklad a přiložte potřebné dokumenty (doporučení školského poradenského zařízení a doporučení odborného lékaře nebo klinického psychologa ).
Toto prosím učiňte během měsíce dubna 2020. Po vhození přihlášky do schránky mě prosím informujte emailem na podvesky@zsnovebranice.cz. V případě dalších dotazů mi napište.

Děkuji.
Mgr. Radek Podveský