První beseda s rodiči

06.04.2022 19:06

Co májí společného tetovačky, kapsle a judo? Nevíte? My už ano. Jejich spojovacím článkem je paní Natka Dvořáková. V prvním pololetí letošního školního roku jsme s ní absolvovali nezapomenutelnou hodinu tělocviku v Trboušanech, kde trénuje judo. Ale neumí jen to. Paní Dvořáková nám přišla do školy popovídat o svém dalším, i když ne tak adrenalinovém povolání. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého o kozím kolostru, jeho blahodárných účincích na lidský organismus a všichni jsme si vyzkoušeli, jak se sušeným kozím kolostrem plní malé kapsličky. Na konci besedy jsme dostali krásné tetovačky, které nám paní Dvořáková také vytvořila. Prvňáčci a druháčci si užívali obrázků zvířátek, čtvrťáci si ruce "potetovali" vzory podstatných jmen všech tří mluvnických rodů, aby si je mohli kdykoli procvičovat. Paní Natce Dvořákové ještě jednou za úžasnou besedu děkujeme!