Provoz školní družiny ve školním roce 2019/2020 začíná v úterý 2. září 2019. Družina je v provozu do 15.45 hodin.

Úplata za školní družinu činí 300,- za pololetí. Vybírá paní vychovatelka, Mgr. M. Augste.

Provozní doba ŠD:

pozdravit

omluvit se

neskáču nikomu do řeči

Naše školní družina dbá na individualitu každého dítěte.

Cílem je odreagování dítěte od běžných školních povinnosti.

Děti si mohou dle vlastního zájmu vybírat z různých činností: společenské hry, četba, výtvarné hrátky, tvořivost, divadelní chvilka, společné procházky po vesnici, pobyt na školní zahradě či v Sokolovně.