Strašidelné dílničky

19.11.2021 14:28

Koncem října 2021 by to ve škole nikdo nepoznal a nezasvěcený člověk by se tam mohl dokonce i bát. Na zdech po škole se objevily pavučiny různých rozměrů, mezi nimi si to mašírovali pavouci, všude poletovali duchové a čarodějnice, u šaten a nahoře na chodbě se dokonce objevily prastaré popraskané náhrobky, které hlídali netopýři. A aby toho nebylo málo, pohybovaly se po škole podivné postavy - kostlivci, zombíci, čarodějnice, kouzelníci, drákulové - některé z nich měly dokonce i strašidelné svačiny... Všechny se vrhly chtivě na papíry, nůžky a lepidla a vyráběly o sto šest, dokud jim síly stačily. Výsledkem byla skvělá strašidelná díla a dílka od duchů a bubáků přes pavouky v síti, kočky - pomocnice čarodějek a kostlivce a nechyběl ani dýňový košík na halloweenské dobrůtky.