Ve školní družině nudu neznáme

11.12.2021 15:10

Pobyt ve školní družině je oblíbenou součástí všedního školního dne každého dítka. To samé platí i pro naši školní družinu. Nabídka činností je pestrá, od deskových, stolních a logických her přes vyrábění z přírodnin nebo papíru po skládání puzzlí, obrázků ze zažehlovacích korálků, hradů z dřevěných kostech, mozaik či různé výtvarné aktivity. Nejvyhledávanější jsou mezi dětmi v letošním školním roce roboti, které škola pořídila z finanční dotace města Ivančice v rámci rozvoje robotiky ve školách. Děti se učí spolupráci, dodržování předem stanovených pravidel, respektu jeden k druhému, zvládání prohry, dělení se o radost z výhry a to nejen při aktivitách ve třídě, ale také při venkovních radovánkách.