po domluvě s paní fotografkou odkládáme ještě jednou třídní focení na pátek 7.6.2019. Pokud ani ten den nebude přát počasí, focení proběhne uvnitř budovy.

Děkujeme za pochopení.

Učitelky MŠ Nové Bránice
SVánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 23. prosince 2017 a skončí v úterý 2. ledna 2018. Vyučování začne ve středu 3. ledna 2018.

Více zde: https://www.zsnovebranice.cz/organizace-skolniho-roku-2017-2018/

Potřeby dětí do MŠ 2018/2019

a seznamujte je prosím s tím, co jim oblékáte a dáváte do MŠ.

Oblečení na hru do třídy i pro pobyt venku

• oblečení a přezůvky do třídy - oblečení by mělo být především pohodlné, přezůvky
    s pevnou podrážkou (nikoli pantofle či "krosky")
  • pyžamo pro odpočinek po obědě
  • oblečení pro pobyt venku - jiné než do školky, uvážlivě volte vzhledem k ročnímu období
    a změnám teplot během roku, tzn. svetr nebo mikina, šála, čepice, palčáky a oteplováčky
    v zimě, sluneční brýle a kšiltovku v létě
  • holínky a pláštěnku
  • náhradní oblečení do skříňky - min. 1x spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláčky
  • hrneček na pití

Všechny věci dětem prosím podepište nebo jinak označte!

Hygienické potřeby

• papírové kapesníčky – 2 balení (1x v krabičce a 1x balené)
  • 2 balení kuchyňských utěrek
  • tekuté mýdlo – 2 balení náhradní náplně
  • celé balení toaletního papíru – po 8 kusech

Placení stravného za měsíc DUBEN 2021

Informace ohledně placení stravného za měsíc DUBEN 2021 najdete v sekci ŠKOLNÍ JÍDELNA - Info a platby

Zápis dětí do MŠ

Zápis dětí do MŠ pro školní rok 2021/2022 proběhne v letošním roce distanční formou v období od 2. 5. do 16. 5. 2021.
Zde najdete Kritéria pro přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání a Přihlášku k předškolnímu vzdělávání (dokumenty si můžete otevřít kliknutím na název dokumentu, poté si je můžete uložit do PC).

Placení stravného za měsíc ÚNOR 2021

Informace ohledně placení stravného najdete nově v sekci Školní jídelna - Info a platby.

Potřeby dětí do MŠ ve školním roce 2020/2021

Aby se Vaše děti cítily v naší školce příjemně, připravte jim tyto podepsané osobní věci a seznamujte je prosím s tím, co jim oblékáte a dáváte do MŠ.

Oblečení na hru do třídy i pro pobyt venku

• oblečení a přezůvky do třídy - oblečení by mělo být především pohodlné, přezůvky s pevnou patou (nikoli pantofle či "kroksy")
  • pyžamo pro odpočinek po obědě
  • oblečení pro pobyt venku - jiné než do školky, uvážlivě volte vzhledem k ročnímu období a změnám teplot během roku, tzn. svetr nebo mikina, šála, čepice, palčáky a oteplovačky v zimě, sluneční brýle a pokrývku hlavy v létě
  • holínky a pláštěnka
  • náhradní oblečení do skříňky - min. 1x spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláčky
  • hrneček na pití (malý)
  • sešit A4 nelinkovaný
  • pastelky trojhranné (např. Kores, Colorino, Jumbo..)

Hygienické potřeby

• papírové kapesníčky – 3 balení (2x v krabičce a 1x balené)
  • 4 balení kuchyňských utěrek
  • tekuté mýdlo – 2 balení náhradní náplně
  • celé balení toaletního papíru – po 8 kusech

Všechny věci dětem prosím podepište nebo jinak označte!