SVánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 23. prosince 2017 a skončí v úterý 2. ledna 2018. Vyučování začne ve středu 3. ledna 2018.

Více zde: https://www.zsnovebranice.cz/organizace-skolniho-roku-2017-2018/

Potřeby dětí do MŠ 2018/2019

a seznamujte je prosím s tím, co jim oblékáte a dáváte do MŠ.

Oblečení na hru do třídy i pro pobyt venku

• oblečení a přezůvky do třídy - oblečení by mělo být především pohodlné, přezůvky
    s pevnou podrážkou (nikoli pantofle či "krosky")
  • pyžamo pro odpočinek po obědě
  • oblečení pro pobyt venku - jiné než do školky, uvážlivě volte vzhledem k ročnímu období
    a změnám teplot během roku, tzn. svetr nebo mikina, šála, čepice, palčáky a oteplováčky
    v zimě, sluneční brýle a kšiltovku v létě
  • holínky a pláštěnku
  • náhradní oblečení do skříňky - min. 1x spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláčky
  • hrneček na pití

Všechny věci dětem prosím podepište nebo jinak označte!

Hygienické potřeby

• papírové kapesníčky – 2 balení (1x v krabičce a 1x balené)
  • 2 balení kuchyňských utěrek
  • tekuté mýdlo – 2 balení náhradní náplně
  • celé balení toaletního papíru – po 8 kusech

Třídní schůzky v MŠ

V pondělí 10. září 2018 v 15:45 hodin se konají třídní schůzky pro rodiče dětí z MŠ. Těšíme se na Vás!

Placení straveného za měsíc září 2018

bude probíhat ve dnech 6. 9. a 7. 9. 2018 v době od 07. 15 do 8.15 hodin v přízemí školy. Platbu je možno učinit také bankovním převodem na číslo účtu 27-9396310267/0100. Do poznámky při platbě převodem prosím uveďte: stravné + jméno žáka/dítěte.

Platí se zvýrazněná částka na lístku.

Odhlašování stravy

Odhlásit dítě ze stravy je nutné do 8.00 hod. dne nepřítomnosti. Bez omluvy se stravné počítá! Odhlášení stravy lze provést u učitelky v MŠ.

Poplatky za MŠ a tel. čísla

Poplatky:                                školné: 200 Kč/měsíc

Telefonní čísla:                      MŠ Nové Bránice 720 033 475

ZŠ Nové Bránice 720 033 479

Školní kuchyně 720 033 476

Do školky posílejte jen zdravé děti - buďte ohleduplní k ostatním dětem i zaměstnancům MŠ!

VSTUP DO MŠ JE PRO DÍTĚ VELKOU ZMĚNOU. SNAŽTE SE DÍTĚ POZITIVNĚ MOTIVOVAT TAK, ABY SE NA POBYT V MŠ TĚŠILO.

Informace pro rodiče

Provoz MŠ bude zahájen v pondělí 3. září 2018. MŠ bude otevřena po-pá od 6.45 hod. do 15.45 hod. Prosíme Vás o dodržování provozní doby!

U dětí, které nejsou zvyklé pobývat v kolektivu, doporučujeme, aby adaptace probíhala pozvolna - kratší pobyt v MŠ (dopolední).

Rodiče jsou informováni pomocí nástěnek v šatnách, školního webu a emailu.

Třídní schůzky se budou konat v pondělí 10. září v 15.45 hod.

Vyzvednout děti z MŠ si můžete po obědě od 12.00 hod. do 12.30 hod. a odpoledne po odpočinku od 14.30 hod.

Děti odhlašujte osobně nebo telefonicky (stačí i sms) na tel. čísle 720 033 475.

Potřeby dětí do MŠ pro rok 2018/2019

Aby se Vaše děti cítily v naší školce příjemně, připravte jim tyto podepsané osobní věci a seznamujte je prosím s tím, co jim oblékáte a dáváte do MŠ.

Oblečení na hru do třídy i pro pobyt venku

s pevnou podrážkou (nikoli pantofle či "krosky")
  • pyžamo pro odpočinek po obědě
    v zimě, sluneční brýle a kšiltovku v létě
  • holínky a pláštěnku
  • hrneček na pití

Všechny věci dětem prosím podepište nebo jinak označte!

Hygienické potřeby

• papírové kapesníčky – 2 balení (1x v krabičce a 1x balené)
  • 2 balení kuchyňských utěrek
  • tekuté mýdlo – 2 balení náhradní náplně