po domluvě s paní fotografkou odkládáme ještě jednou třídní focení na pátek 7.6.2019. Pokud ani ten den nebude přát počasí, focení proběhne uvnitř budovy.

Děkujeme za pochopení.

Učitelky MŠ Nové Bránice
SVánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 23. prosince 2017 a skončí v úterý 2. ledna 2018. Vyučování začne ve středu 3. ledna 2018.

Více zde: https://www.zsnovebranice.cz/organizace-skolniho-roku-2017-2018/

Potřeby dětí do MŠ 2018/2019

a seznamujte je prosím s tím, co jim oblékáte a dáváte do MŠ.

Oblečení na hru do třídy i pro pobyt venku

• oblečení a přezůvky do třídy - oblečení by mělo být především pohodlné, přezůvky
    s pevnou podrážkou (nikoli pantofle či "krosky")
  • pyžamo pro odpočinek po obědě
  • oblečení pro pobyt venku - jiné než do školky, uvážlivě volte vzhledem k ročnímu období
    a změnám teplot během roku, tzn. svetr nebo mikina, šála, čepice, palčáky a oteplováčky
    v zimě, sluneční brýle a kšiltovku v létě
  • holínky a pláštěnku
  • náhradní oblečení do skříňky - min. 1x spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláčky
  • hrneček na pití

Všechny věci dětem prosím podepište nebo jinak označte!

Hygienické potřeby

• papírové kapesníčky – 2 balení (1x v krabičce a 1x balené)
  • 2 balení kuchyňských utěrek
  • tekuté mýdlo – 2 balení náhradní náplně
  • celé balení toaletního papíru – po 8 kusech

Placení stravného za měsíc říjen 2020

Informace ohledně placení stravného najdete nově v sekci Školní jídelna - Info a platby.

Podzimní dílničky

Vzhledem k neúnosné situaci Covid 19 bude zrušena společná akce Podzimní tvoření na školní zahradě, kde jsme měli vyrábět skřítky Podzimníčky, Dýňová strašidla a Lesní strašidla. Tuto akci nemusíme rušit úplně zcela, je možné ji udělat z domova a hotové výrobky si děti přinesou do MŠ, kde společně najdeme místo k jejich vystavení.

Dále prosíme, aby si děti přinesly do MŠ 10 klacíků o délce 20-30 cm k podzimnímu tvoření.

Placení stravného

Třídní schůzky v MŠ

Třídní schůzky rodičů dětí, které budou v letošním školním roce navštěvovat MŠ, se budou konat 3. 9. 2020 v 15.45 hodin v MŠ.

Na schůzce budou projednány organizační záležitosti školního roku 2020/2021.

Prosíme rodiče nově přijatých dětí, aby na schůzky přinesli vyplněné dokumenty (vstupní dotazník, evidenční list, dohodu o docházce, přihlášku ke stravování, zmocnění k vyzvedávání dětí), pokud tak neučiní dříve. Děkujeme.

Prosíme, aby na třídních schůzkách byl přítomen pouze jeden z rodičů a bez účasti dalších sourozenců.

Potřeby dětí do MŠ ve školním roce 2020/2021

Aby se Vaše děti cítily v naší školce příjemně, připravte jim tyto podepsané osobní věci a seznamujte je prosím s tím, co jim oblékáte a dáváte do MŠ.

Oblečení na hru do třídy i pro pobyt venku

• oblečení a přezůvky do třídy - oblečení by mělo být především pohodlné, přezůvky s pevnou patou (nikoli pantofle či "kroksy")
  • pyžamo pro odpočinek po obědě
  • oblečení pro pobyt venku - jiné než do školky, uvážlivě volte vzhledem k ročnímu období a změnám teplot během roku, tzn. svetr nebo mikina, šála, čepice, palčáky a oteplovačky v zimě, sluneční brýle a pokrývku hlavy v létě
  • holínky a pláštěnka
  • náhradní oblečení do skříňky - min. 1x spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláčky
  • hrneček na pití (malý)
  • sešit A4 nelinkovaný
  • pastelky trojhranné (např. Kores, Colorino, Jumbo..)

Hygienické potřeby

• papírové kapesníčky – 3 balení (2x v krabičce a 1x balené)
  • 4 balení kuchyňských utěrek
  • tekuté mýdlo – 2 balení náhradní náplně
  • celé balení toaletního papíru – po 8 kusech

Všechny věci dětem prosím podepište nebo jinak označte!