po domluvě s paní fotografkou odkládáme ještě jednou třídní focení na pátek 7.6.2019. Pokud ani ten den nebude přát počasí, focení proběhne uvnitř budovy.

Děkujeme za pochopení.

Učitelky MŠ Nové Bránice
SVánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 23. prosince 2017 a skončí v úterý 2. ledna 2018. Vyučování začne ve středu 3. ledna 2018.

Více zde: https://www.zsnovebranice.cz/organizace-skolniho-roku-2017-2018/

Potřeby dětí do MŠ 2018/2019

Aby se Vaše děti cítily v naší školce příjemně, připravte jim tyto podepsané osobní věci
a seznamujte je prosím s tím, co jim oblékáte a dáváte do MŠ.

Oblečení na hru do třídy i pro pobyt venku

• oblečení a přezůvky do třídy - oblečení by mělo být především pohodlné, přezůvky
    s pevnou podrážkou (nikoli pantofle či "krosky")
  • pyžamo pro odpočinek po obědě
  • oblečení pro pobyt venku - jiné než do školky, uvážlivě volte vzhledem k ročnímu období
    a změnám teplot během roku, tzn. svetr nebo mikina, šála, čepice, palčáky a oteplováčky
    v zimě, sluneční brýle a kšiltovku v létě
  • holínky a pláštěnku
  • náhradní oblečení do skříňky - min. 1x spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláčky
  • hrneček na pití

Všechny věci dětem prosím podepište nebo jinak označte!

Hygienické potřeby

• papírové kapesníčky – 2 balení (1x v krabičce a 1x balené)
  • 2 balení kuchyňských utěrek
  • tekuté mýdlo – 2 balení náhradní náplně
  • celé balení toaletního papíru – po 8 kusech

Třídní schůzky pro rodiče dětí MŠ

se uskuteční ve středu 14. 9. od 15.30 hodin.

Stravné za měsíc září 2022

je nutné uhradit do 15. 9. 2022. Více informací k platbám najdete v sekci Školní jídelna.

Co budou děti v MŠ potřebovat?

Do třídy:

• oblečení by mělo být pohodlné, přezůvky s pevnou patou, pyžamo pro odpočinek po obědě.

Pro pobyt venku:

• oblečení pro pobyt venku je jiné než do třídy. Uvážlivě volte vzhledem k ročnímu období a změnám teplot během roku /tepláková souprava, kombinéza, oteplovačky, čepice, šála, rukavice, zimní boty, kraťasy, tričko s krátkým rukávem, kšiltovka nebo klobouček, pláštěnka, holínky.

Do šatny:

• plátěný či jiný pytlík s náhradním oblečením /3x spodní prádlo, ponožky, legíny nebo tepláky, tričko s krátkým rukávem, tričko s dlouhým rukávem/.
  • Věci, které předáme na vyprání, je třeba ve stejném počtu vrátit, stačí skutečně kus za kus.

Veškeré věci je třeba podepsat!